Menu Strony
Nasze Blogi
Facebook
Reklamy Google

ZLEWOZMYWAKI WPUSZCZANE

MONTAŻ ZLEWOZMYWAKA WPUSZCZANEGO

        W zlewozmywaku wpuszczanym (możesz się spotkać jeszcze z określeniami wbudowane, wpuszczane w blat) potrzebny jest blat, w którym wycina się potrzebny otwór. Szablon dodany jest do każdego tego typu zlewozmywaka. Wycięcie jest zazwyczaj mniejsze niż sam zlewozmywak.

MONTAŻ ZLEWOZMYWAKA WPUSZCZANEGO

        Zazwyczaj, bowiem jednym z rodzajów zlewozmywaków wpuszczanych są zlewozmywaki do montażu na równi z blatem. Wtedy wycięty otwór powinien być niemal identyczny z wymiarami zlewozmywaka, a szczeliny powstałe przy styku z blatem szafki wypełnia się uszczelkami. Zlewozmywak na równi z blatem jest jednym z najwygodniejszych do utrzymywania czystości w kuchni. Jeden ruch ręki wystarczy aby z blatu obok zlewu usunąć wszelkie okruchy czy inne nieczystości. Pomiędzy zlewozmywakiem a krawędzią nie ma szans, aby dostały się jakiekolwiek zanieczyszczenia. W takim wypadku ważne jest, aby otwór był wycięty dokładnie z szablonem.

        Przy zlewozmywaku wpuszczanym spotkasz się z informacją o minimalnej szerokości szafki. Informacja o minimalnej podbudowie 60 cm oznacza, że minimalny rozmiar blatu/szafki musi mieć co najmniej 60 cm szerokości. W szafce o mniejszej szerokości po prostu się nie zmieści.

        Możesz dopasować już zlewozmywak do szafki 30 cm, a znajdą się i takie, które wymagać będą szafki 100 cm.

podwieszane,

nakładane,

stanowiące całość z blatem (zintegrowane).

Copyright 2008 by www.aglos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
hop na początek serwisu ZLEWY GRANITOWE - zlewozmywaki, krany, baterie kuchenne, młynki, sortowniki. Internetowy sklep agd z artykułami związanymi z zmywaniem. Szeroki wybór asortymentowy.
strona o bateriach zlewozmywakowych i akcesoriach kuchennych!
serwis tematyczny o młynkach do odpadów, rozdrabniaczach do odpadków, serwis tematyczny o segregatorach odpadków, segregacji, utylizacji, śmieci Jak się z nami porozumiec