Menu Strony
Nasze Blogi
Facebook
Reklamy Google

PIELĘGNACJA ZLEWOZMYWAKA

 

        Podstawową i najważniejszą zasadą pielęgnacji zlewozmywaka to regularność.

        Bez względu na materiał, z którego został zrobiony zlewozmywak, po każdym użyciu (ostatecznie pod koniec dnia), zlewozmywak spłucz wodą, przetrzyj gąbką z dodatkiem mleczka, spłucz, usuń resztki produktów z sitka i wytrzyj do sucha.

        Natychmiast spłucz zlewozmywak, jeżeli był on narażony na kontakt z substancjami silnie barwiącymi (np.:buraki) lub środkami chemicznymi. No i najważniejsze – używaj zlewozmywaka zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie uderzaj zlewozmywaka twardymi i ostrymi przedmiotami, nie kładź ich na zlewie. Nie używaj w pobliżu zlewozmywaka środków chemicznych (kwasów, zasad czy innych preparatów silnie działających na powierzchnię).

        Dzięki tym drobnym zabiegom pielęgnacyjnym zlewozmywak będzie wyglądał ładnie

Zlewozmywak z kompozytu (granitowy) pielęgnuje się tak jak zlewozmywak ze stali: spłukać i wytrzeć do sucha. Do codziennego czyszczenia wystarczy woda z odrobiną płynu do mycia naczyń.

Producenci coraz częściej oferują specjalistyczne pasty, mleczka i płyny> przeznaczone do zlewozmywaków. Mają one za zadanie pielęgnować, a także odświeżać i czyścić powierzchnię zlewozmywaka.

TEKA CLEAN ŚRODEK DO CZYSZCZENIA BLANCO ANTIKALK ŚRODEK DO CZYSZCZENIA BATERII BLANCO ACTIV ŚRODEK DO CZYSZCZENIA ZLEWOZMYWAKÓW Z SILGRANITU SCHOCK EASY CARE ZESTAW BALSAM + ŚRODEK ODKAMIENIAJĄCY + GĄBKA SCHOCK EASY CARE ZESTAW NABŁYSZCZAJĄCY DO ZLEWOZMYWAKÓW JASNYCHBLANCO POLISH ŚRODEK DO CZYSZCZENIA ZLEWOZMYWAKÓW I AKCESORIÓW Z STALOWYCH FRANKE PASTA TWISTER 905.502.001 TEKA STARGLANZ TUBA SYSTEM CERAM BIOBOY DO CERAMIKI
Copyright 2008 by www.aglos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
hop na początek serwisu ZLEWY GRANITOWE - zlewozmywaki, krany, baterie kuchenne, młynki, sortowniki. Internetowy sklep agd z artykułami związanymi z zmywaniem. Szeroki wybór asortymentowy.
strona o bateriach zlewozmywakowych i akcesoriach kuchennych!
serwis tematyczny o młynkach do odpadów, rozdrabniaczach do odpadków, serwis tematyczny o segregatorach odpadków, segregacji, utylizacji, śmieci Jak się z nami porozumiec